DMAE

1 minuteczytaj

DMAE (dimetyloaminoetanol) naturalnie występuje w mózgu. DMAE nie jest prekursorem acetylocholiny , jak podano w niektórych innych miejscach nootropowych. DMAE zapobiega metabolizmowi choliny przez komórki iw rezultacie zwiększa poziom choliny w mózgu.

DMAE jako środek nootropowy pomaga zwiększyć czujność, poprawia nastrój i pamięć. Badania wykazują, że suplementacja DMAE może przyczynić się do poprawy nastroju. [iii]

Stosowanie DMAE jako środka nootropowego ma mieszane recenzje w społeczności neurohacków. Niektórzy zgłaszają korzyści ze zwiększonej energii. Inni twierdzą, że powoduje nadpobudliwość, utratę koncentracji i motywacji oraz depresję. Większość negatywnych skutków DMAE wynika z wyższych i dłuższych dawek.

Podobnie jak wszystkie leki nootropowe, a zwłaszcza DMAE, eksperymentuj, aby dowiedzieć się, czy jest odpowiedni dla Ciebie. Zacznij od mniejszej dawki 50 mg. dawkę i przejdź do 200 mg. dziennie, szukając swojego słodkiego miejsca. Sprawdź „Uwagi dotyczące dawkowania” i „Skutki uboczne” w rozszerzonym artykule, aby uzyskać więcej informacji na temat DMAE.

Related Knowledge Base Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *