Fisetyna

1 minuteczytaj

Fisetyna to flawanol występujący w owocach i warzywach, takich jak truskawki , jabłka, persymony, winogrona, cebula i ogórki.

 Fisetyna jest jednym z najsilniejszych związków przeciwstarzeniowych występujących w przyrodzie. Wykazano, że zwiększa długoterminowe wzmocnienie potrzebne do kodowania pamięci długotrwałej .

Badania pokazują, że Fisetyna chroni neurony przed uszkodzeniem w wyniku stresu oksydacyjnego . Zwiększa poziom glutationu , który jest twoim głównym przeciwutleniaczem chroniącym przed stanami zapalnymi . I hamuje ekspresję genów cytokin prozapalnych , co zapewnia silne działanie przeciwzapalne dla mózgu .

Neurohakerzy, którzy uzupełniają Fisetin, zgłaszają lepszą koncentrację , pamięć i nastrój . Niektórzy twierdzą, że są bardziej czujni, nawet jeśli nie mają wystarczającej ilości snu .

Użytkownicy Fisetin jako środka nootropowego zgłaszają mniejszy ból pleców i artretyczny , mniej mgły mózgowej , pomaga zmniejszyć ich alergie , a nawet obiecuje poprawę pamięci u pacjentów z chorobą Alzheimera .

Related Knowledge Base Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *