Ekstrakt z kory sosny

1 minuteczytaj

Ekstrakt z kory sosny to standaryzowany ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej.Pycnogenol ® to opatentowany rozpuszczalny w wodzie ekstrakt z kory sosny zawierający 65-75% proantocyjanidyn.

Ekstrakt z kory sosny pomaga zwiększyć mózgowy przepływ krwi poprzez zwiększenie stężenia tlenku azotu, który pomaga rozszerzać naczynia krwionośne. I pomaga naprawić i utrzymać zdrowie wyściółki naczyń krwionośnych.

Ekstrakt z kory sosny jest jednym z najsilniejszych odkrytych przeciwutleniaczy. Oczyszczanie wolnych rodników w celu ochrony neuronów i innych komórek mózgowych przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Proantocyjanidyny to skondensowane garbniki odpowiedzialne za ściągający charakter (czynnik fałdowania) owoców, jagód, fasoli i herbaty. Kora Sosny jest wyższa w tych bioflawonoidach niż większość innych źródeł roślinnych.

Ekstrakt z kory sosny jest silnym środkiem przeciwzapalnym i przeciwutleniającym. I to nie tylko jest dobre dla twojego mózgu. Jest również świetny dla zdrowia skóry, DNA, obniża poziom cukru we krwi, poprawia zdrowie oczu, pomaga korygować zaburzenia erekcji, łagodzi objawy PMS, łagodzi astmę i katar sienny oraz objawy ADHD.

Dozowanie Ekstraktu z Kory Sosny lub Pycnogenolu ® jako środka nootropowego to aż 100 mg 3 razy dziennie.

Related Knowledge Base Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *